QUINTO GROUP

RAKSTIET MUMS

ELASTĪBA & UZTICAMĪBA

UZTICAMS PARTNERIS ĀRVALSTU BIZNESA ATTĪSTĪBAI

Quinto Group of companies offers complex, modern solutions in fields of company establishment, legal assistance, finance, information technologies, transport logistics and security.
We help our clients to accomplish their ideas regarding business development both on international and domestic markets, allowing them to retain and increase their funds.
Effectiveness of Quinto Group is ensured by high professionalism, established ties with leading specialists and companies, high quality services and wonderful understanding of clients’ businesses. Moreover, Quinto Group’s success in many ways is driven by our strong team of managers, who have extensive experience in these fields in Latvia and abroad.
We strive to build long-term relationship with each of our clients by offering organizing company’s holding, financial and marketing structures.Quinto Group piedāvā kompleksus, mūsdienīgus pakalpojumus uzņēmuma dibināšanas, juridiskās palīdzības, finanšu, informācijas tehnoloģiju, loģistikas un drošības jomās. 
Mēs veiksmīgi palīdzam klientiem realizēt viņu darbības attīstības idejas gan starptautiskajā, gan vietējā tirgū, kas ļauj viņiem saglabāt un palielināt kapitālu. 
Augsts profesionālisms, sadarbība ar vadošajiem speciālistiem un uzņēmumiem, augsta pakalpojumu kvalitāte un lieliska biznesa klientu sapratne ļauj nodrošināt Quinto Group darbības efektivitāti. Turklāt Quinto Group panākumi lielā mērā ir atkarīgi no spēcīgās menedžeru komandas, kuriem ir liela pieredze savā jomā Latvijā. 
Mēs cenšamies izveidot ilgtermiņa attiecības ar katru no mūsu klientiem, piedāvājot risinājumus uzņēmumu holdinga, finanšu un mārketinga struktūrām. Mēs ticam, ka uzticamība, stabilitāte un pieredze ir veiksmīgas sadarbības atslēga

QUINTO GROUP UZŅĒMUMI

Tradebacking.com

TIRDZNIECĪBAS FINANSĒJUMS BIZNESA ATTĪSTĪBAI

TradeBacking.com misija ir nodrošināt uzņēmējus ar finanšu risinājumiem viņu biznesa stabilai attīstībai. Ņemot vērā klientu vēlmes un pielietojot bagātīgu darba pieredzi, mēs veidojam infrastruktūru un piedāvājam efektīvus un optimālus risinājumus vietējā un starptautiskā biznesa vadībā.

VAIRĀK

Quinto Logistics

JŪSU UZTICAMAIS LOĢISTIKAS PARTNERIS

"Quinto Logistics" ir starptautisks loģistikas uzņēmums, kas, dinamiski attīstoties, piedāvā pilnu kravu piegādes un muitas procedūru noformēšanas darbu kompleksu, un garantē šo darbu izpildījuma augsto kvalitāti, pierādīto ar ISO9001:2008 sertifikātu.
Savas darbības gaitā uzņēmums guvis nozīmīgu pieredzi kravu transporta pārvadājumu organizēšanā un ekspeditēšanā, sadarbojoties ar vairākiem uzņēmumiem Eiropas Savienībā, NVS, Krievijā, Turcijā un Ķīnā.

VAIRĀK

KARVIS

DROŠI AUTOMOBĪĻI QG KLIENTIEM

KARVIS iznomā vairākus automobīļus izcilā tehniskajā stāvoklī, ieskaitot C-class Mercedes-Benz, Subaru, Hyundai, BMW.

VAIRĀK